Porsche + platforma obrotowa = super efekt!

Na stoisku Porsche do prezentacji premierowego modelu Panamera Sport Turismo został użyty nasz nowy model obrotnicy POL/5M-2,5T/EXPO. Został on zabudowany w podłodze, przy czym na uwagę zasługuje fakt, że konstrukcja miała tylko 10 cm wysokości!
Obrotnica samochodowa EXPO to urządzenie umożliwiające obracanie ustawionego na nim samochodu lub innego pojazdu w celu prezentacji jego walorów ze wszystkich stron, przy niezmieniającym się punkcie obserwacji. Samochód majestatycznie obracający się na ruchomej platformie od razu przykuwa uwagę widza i jest postrzegany jako bardziej prestiżowy i elegancki.
W sytuacjach, kiedy z założenia lub konieczności dostęp widzów do eksponowanego pojazdu jest ograniczony, zastosowanie obrotnicy samochodowej umożliwia obejrzenie go ze wszystkich stron bez potrzeby obchodzenia go, stojąc w jednym miejscu. Jest idealnym rozwiązaniem, aby przyciągnąć uwagę przechodniów lub przejeżdżających mimo dzielącej ich szyby salonu samochodowego.
Obrotnice samochodowe są powszechnie wykorzystywane w branży wystawienniczej i eventowej, w salonach samochodowych i galeriach handlowych, w szczególności wtedy, gdy chce się zaprezentować w bardzo atrakcyjny sposób nowy model samochodu, motocykla, quada lub innej maszyny. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 506 661 888.

platformy_obrotowe_porsche_11.jpg

platformy_obrotowe_porsche_05.jpg

platformy_obrotowe_porsche_08.jpg

platformy_obrotowe_porsche_09.jpg

platformy_obrotowe_porsche_01.jpg

platformy_obrotowe_porsche_04.jpg

Film ze stoiska: kliknij tutaj.

Więcej zdjęć: www.platformyobrotowe.pl/galeria