Platforma obrotowa w wersji XXL - do dużych obciążeń - PO/6m-8t/XXL

Platformy obrotowe są chętnie wykorzystywane w branży wystawienniczej i eventowej, w salonach samochodowych i galeriach handlowych, w szczególności wtedy, gdy chce się zaprezentować w bardzo atrakcyjny sposób nowy model samochodu, motocykla lub innej maszyny. Ruch obrotowy umożliwia prezentację wyrobu ze wszystkich stron bez konieczności jego obchodzenia, w szczególności w przypadkach, kiedy dostęp jest ograniczony.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku wprowadziliśmy do standardowej oferty platformę obrotową o średnicy 6 m i nośności 8 ton! Dzięki niej można eksponować ciągniki rolnicze, samochody dostawcze, campery, a nawet małe autobusy. Możemy obracać duże aranżacje, scenografie teatralne, wyspy ze stolikami w restauracjach, loże VIP w dyskotekach, a nawet całe stoiska targowe! Może być również z powodzeniem wykorzystana w przemyśle, instalacjach fotowoltaicznych (do obracania paneli zgodnie z ruchem słońca) lub obracania telebimów.

Platforma obrotowa o tak imponujących parametrach znacząco rozszerza wachlarz zastosowań produkowanych przez nas wersji, a mianowicie:

Więcej na stronie: http://www.platformyobrotowe.pl/produkcja/platforma-obrotowa-do-dużych-obciążeń-po6m-8txxl