Nowość: platformy obrotowe do fotografii 360 stopni.

Dynamiczny rozwój e-handlu zainspirował nas do zaprojektowania i wprowadzenia do naszej oferty platformy obrotowej do wykonywania fotografii 360 stopni. Fotografia 360 stopni, to tak naprawdę animacja złożona ze zdjęć obiektu wykonanych ze wszystkich jego stron, a dokładniej rzecz ujmując, po okręgu co określoną ilość stopni w zakresie od 0 do 360. O ile małe przedmioty można sfotografować przemieszczając się razem z aparatem dookoła niego, o tyle w przypadku dużych, nie jest to już takie proste. Dlatego dużym ułatwieniem byłoby ustawienie aparatu w jednym miejscu, a obracanie wokół własnej osi fotografowanego obiektu. W związku z tym, że specjalizujemy się w produkcji platform obrotowych o dużych średnicach i nośnościach, postanowiliśmy wypełnić istotną lukę na polskim rynku i zaoferować nasze modele obrotnic ze sterowaniem umożliwiającym automatyczne wykonywanie fotografii 360 stopni. Od tej chwili można u nas zamawiać zestawy do fotografii 360 stopni oparte o następujące modele platform:

  • o średnicy 5 m i nośności 2,5 t (nazywane samochodowymi) umożliwiające prezentację wszystkich modeli samochodów (w tym limuzyn, terenowych i SUV) lub innych wielkogabarytowych przedmiotów, np. zestawów mebli lub ich całych aranżacji.
  • o średnicy 4 m i nośności 2,0 t umożliwiające prezentację samochodów lub innych wielkogabarytowych przedmiotów, np. zestawów mebli lub ich całych aranżacji.
  • o średnicy 3 m i nośności 1,5 t (nazywane motocyklowymi) umożliwiające prezentację motocykli, skuterów, quadów lub innych wielkogabarytowych przedmiotów, np. mebli

Więcej o platformach obrotowych do fotografii 360 stopni: http://www.platformyobrotowe.pl/produkcja/platformy-obrotowe-do-fotografii-360